16

درباره ما

بازرگانی حامی تکنولوژی مکران چابهار

پیشرو در فروش اینترنتی قطعات موبایل در چابهار و استان

توسعه اینترنت ، روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن و امروزی می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.
اکنون برای خرید کلیه قطعات تلفن همراه دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قاطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

بر آن شدیم تا خلیج موبایل چابهار  حافظ با مسئولیت محدود را ثبت کنیم تا با اتکا به توان و پشتکار نیروهای جوان و با انگیزه قدمی محکم و استوار جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به هموطنان عزیزمان برداریم .

اکنون به لطف خداوند متعال کاملترین سورس از قطعات و ابزار تعمیرات موبایل را ایجاد نمودیم .

واردات قطعات موبایل در کشور و توزیع آن بر بستر اینترنت با قیمت و کیفیت مناسب را رسالت خود میدانیم و تمام تلاش خود را تحقق این امر انجام میدهیم .

خلیج موبایل چابهار با توجه به رشد روز افزون استفاده از گوشی های همراه ( موبایل ) و نیاز بازار به قطعات موبایل اصلی و تعمیر حرفه ای شروع بکار نمود.
وابسته شدن تمامی فعالیت‌های بشر به اینترنت در مقیاسی بسیار عظیم و در زمانی چنین کوتاه، حکایت از آغاز یک دوران تاریخی نوین در عرصه‌های گوناگون علوم، فناوری و به خصوص در نحوه تفکر انسان دارد. در قرن بیست ویکم، اینترنت به‌اندازه‌ای در جوامع بشری رشد و گسترش پیدا کرده که تقریباً زندگی بدونِ آن امری محال و ناممکن به‌نظر می‌رسد.
خلیج موبایل چابها دارای کادری مجرب و با تجربه  پا به این سیستم خدمات رسانی گذاشته است.
فروش صفر تا صد همه قطعات موبایل با قیمتی باور نکردنی :

– تاچ و ال سی دی تمامی برندهای معتبر

– فلت های شارژ و فلت های پاور تمامی برندهای معتبر

– فلت های سیم کارت – فلت ال سی دی و …

– کانکتور شارژ و سیمکارت

-فریم و بک کاور

– بلندگو – بازر – میکروفون

-دستگاه و ابزار تخصصی تعمیرات موبایل

– مواد مصرفی تعویض گلس دستگاه ها و لوازم تعمیراتی ویژه تعمیرکاران